Pokazy maszyn i sprzętu rolniczego firmy New Holland w Lubomi

Pokazy maszyn i sprzętu rolniczego firmy New Holland w Lubomi gościnnie na polach uprawnych pana Ernestyna Janety.

Wydarzenie  zainteresowało i skłoniło do przyjazdu wielu gości z różnych stron Polski.

Parking który liczył spokojnie ponad sto samochodów można było zobaczyć rejestrację z prawie wszystkich województw kraju.

Organizatorzy zapewnili  również punkt  gastronomiczny z pysznymi grillowanymi  wyrobami mięsnymi oraz zimne napoje.

Duże szerokie namioty zapewniły cień i ewentualnie schronienie przed deszczem.

Podczas wydarzenia publiczność mogła zobaczyć praktyczne zastosowanie maszyn takie  jak między innymi orka, oprysk, rekultywacja i wiele wiele innych.

Organizatorzy zadbali  także o takie atrakcje jak losowanie z nagrodami oraz bony na początek dla uczestników.

Pokazy zgromadziły  liczne grono pobliskich mieszkańców Lubomi którzy głównie z dziećmi przyszli zobaczyć niecodzienne widowisko.
Jeden z najmłodszych widzów podsumował  wydarzenie w rozmowie z swoim ojcem ,, tato ,tato tutaj jest jak w amerykańskich filmach o farmerach".

Zabezpieczenie przeciwpożarowe zapewniła jednostka ochotniczej straży pożarnej w Lubomi a o bezpieczeństwo ruchu zadbała Straż Gminna i służby porządkowe.