Aktualności

Jubileuszowy 10 - koncert noworoczny. Szkoła Podstawowa w Lubomi

 

  Dnia 18.01.2019 w hali widowiskowo-sportowej w Lubomi odbył się Jubileuszowy Koncert Noworoczny organizowany przez szkołę podstawową w Lubomi. Koncert rozpoczęła pani dyrektor szkoły Bogumiła Godoj oficjalnie witając licznie przybyłych gości.

Koncert w Naszym Sołectwie stał się piękną tradycją, mieszkańcy cały rok czekają na to wydarzenie , które swoją uroczystością przypomina rozdanie ,,Oskarów' - powiedział jeden z naszych gminnych radnych. 

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17.00 trwała do godziny 20.00

W programie mogliśmy cieszyć się następującymi wystąpieniami :

-Uroczyste rozpoczęcie , urozmaicone muzycznie i humorystycznie zapowiedzi tego co będzie się działo

-Prezentacja na telebimie wspominająca koncerty na przestrzeni lat , nie zabrakło wzruszających wspomnień a także humorystycznego akcentu 

- Jasełkowe przedstawienie w wykonaniu dzieci , gdzie całość została okraszona śpiewem kolęd w wykonaniu dzieci szkoły podstawowej oraz absolwentów i księdza wikarego.  

-Mini koncert perkusistów (wychowankowie szkoły) 

- Indywidualnie wystąpienia utalentowanych muzycznie dzieci szkoły podstawowej (występy wokalne, chórki, instrumentalne) 

-  Atrakcją wieczoru jak co roku okazał się występ nauczycieli, rodziców i absolwentów szkoły a także księdza wikarego.

Przedstawienie zatytułowane  ,, Na Dworze Książąt Śląskich"  w konwencji humorystycznej rozbawiło wszystkich przybyłych gości, kończąc występ aktorzy na czele z panią dyrektor złożyli najserdeczniejsze życzenia noworoczne a także zaprosili na kolejny koncert  już za rok , tym sympatycznym akcentem zakończono wydarzenie.

 

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie państwo TUTAJ

 

Nasz Wodzisław zdjęcia TUTAJ