31.05.2017 Spotkanie Koła Emerytów

Dnia 31.05.2017 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubomi odbyło się cykliczne,( organizowane każdego roku ) spotkanie koła emerytów z okazji Dnia Matki. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.00 a zakończyła o 22.00. Imprezę rozpoczęli przedmowami :

Prezes Koła Emerytów

Sekretarz Gminny Roman Bizoń

Dyrektor Gok-u Marek Jakubiak

Następnie część rozrywkowo- taneczną poprowadził Krzysztof Godoj (Dj Kris)

Emeryci z Lubomi wciąż zaskakują kondycją na parkiecie oraz chęcią życia i optymizmem. Parkiet zapełnił się zaraz po obiadokolacji i pozostawał pusty tylko w czasie krótkich przerw na kawę, lody czy ciastko. Przy stoliczkach również nie zabrakło ciekawych opowieści, wspomnień i uśmiechu oraz wspólnego biesiadowania. Emeryci zawsze oprócz spotkania z okazji dnia Matki w maju spotykają się również na spotkaniu opłatkowym, karnawałowym oraz co roku organizują tradycyjne ognisko emerytów na Grabówce gdzie również nie brakuje wspólnego biesiadowania, śpiewu i radości - oby kolejne pokolenia kontynuowały wspólne spotkania - Mówił Bronisław Czarnecki skarbnik Koła Emerytów.

Zdjęcia KLIKNIJ TUTAJ