Ogłoszenie 3.04.2017

Szanowni Państwo

Dnia 3.04.2017 zapraszamy państwa na zebranie wiejskie ,które odbędzie się o godzinie 18 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lubomi. W szczególności zachęcamy i zapraszamy młodzież ,której niestety na zebrania przychodzi nie licznie dlatego  też jesteśmy pełni nadziei że po uruchomienia strony internetowej i informacji w sieci frekwencja młodych osób na zebraniu znacznie wzrośnie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców sołectwa chcących dowiedzieć się o planach na rok 2017 i usłyszeć podsumowanie roku 2016. Będzie również możliwość zadania pytań otwartych przedstawicielom władzy gminy oraz pani sołtys.

Plan zebrania:

-Podsumowanie działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej za rok 2016

-Plany Sołtysa i Rady Sołeckiej na rok 2017

-Fundusz Sołecki

- Informacje dotyczące inwestycji budowy kanalizacji w naszym sołectwie

ZAPRASZAMY! 3 Kwietnia (poniedziałek) godz 18.00 GOK